logo trwały makijaż

JAKOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ

DO WYKONANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO UŻYWAM NAJNOWSZEJ GENERACJI SPRZĘTU BIOEVOLUTION. TO PIERWSZE TAKIE URZĄDZENIE, KTÓRE TWORZY ZINTEGROWANY SYSTEM IGŁY I NASADKI. DZIĘKI TEMU ZACHOWANE ZOSTAJĄ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY.

DODATKOWO JEDNORAZOWE KARTRIDŻE ZNAJDUJĄ SIĘ W ANTYSEPTYCZNYCH OPAKOWANIACH OPATRZONYCH NUMEREM SERYJNYM I STERYLIZOWANYCH TLENKIEM ETYLENU. WEWNĘTRZNA OTOCZKA UTRZYMUJE IGŁĘ W CZYSTOŚCI ORAZ UNIEMOŻLIWIA COFANIE SIĘ BARWNIKA I KRWI DO RĘKOJEŚCI. TYM SAMYM WYELIMINOWANE JEST RYZYKO ZAKAŻENIE PODCZAS ZABIEGU.

BIOEVOLUTION TO GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, KTÓRA ZOSTAŁA POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI AMIISO 9001ORAZ ISO13485 (EUROPEJSKI STANDARD MEDYCZNY).

 
WYBIERZ TEMAT PONIŻEJ

BRWI  - PERFEKCYJNY KSZTAŁT

Kształt brwi podkreśla cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy . Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Jednak, brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania. Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

W zależności od typu urody, koloru włosów i oczekiwań klientki dobierany jest z palety kolorów kolor barwnika. Wszystkie barwniki na których pracuję są zabezpieczone przed utlenianiem się w czasie na niepożądane kolory. Brwi można wykonać metodą cieniowania i metodą włoskową imitującą naturalne włoski.