logo trwały makijaż

ZABIEG PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA RZĘS WYKONUJMY METODĄ 1:1 CO OZNACZA, ŻE DOKLEJAMY POJEDYNCZE RZĘSY Z PROTEINY JEDWABIU JEDNA PO JEDNEJ DO KAŻDEJ TWOJEJ RZĘSY, DZIĘKI CZEMU UZYSKUJE SIĘ EFEKT ZAGĘSZCZENIA I WYDŁUŻENIA RZĘS. DO WYKONANIA ZABIEGU STOSUJEMY JEDYNIE MARKOWE RZĘSY ORAZ PROFESJONALNE KLEJE DO RZĘS POSIADAJĄCE CERTYFIKATY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. ZABIEG PRZEDŁUŻANIA RZĘS JEST BARDZO STARANNYM I CZASOCHŁONNYM ZABIEGIEM, CZĘSTO TRWAJĄCYM NAWET DO 2 GODZIN W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI NATURALNYCH RZĘS. JEDNAKŻE EFEKT PRZEDŁUŻONYCH RZĘS JEST ZNIEWALAJĄCY.

PRZEDŁUŻONE RZĘSY TO POJEDYNCZE WŁOSKI DOKLEJONE JEDNA PO DRUGIEJ DO TWOICH NATURALNYCH RZĘS. UTRZYMUJĄ SIĘ ONE DO 6 DO 8 TYGODNI TYLE SAMO ILE TRWA CYKL ŻYCIOWY NATURALNEJ RZĘSY. ZAGĘSZCZONE I PRZEDŁUŻONE RZĘSY WYGLĄDAJĄ IDENTYCZNIE JAK NATURALNE RZĘSY, BUDOWA ICH ODPOWIADA BUDOWIE NATURALNEJ RZĘSIE, DLATEGO SĄ NIE DO ODRÓŻNIENIA PRZEZ NIEDOŚWIADCZONEGO OBSERWATORA.

 
WYBIERZ TEMAT PONIŻEJ

STYLIZACJA RZĘS

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonujmy metodą 1:1 co oznacza, że doklejamy pojedyncze rzęsy z proteiny jedwabiu jedna po jednej do każdej twojej rzęsy, dzięki czemu uzyskuje się efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs. Do wykonania zabiegu stosujemy jedynie markowe rzęsy oraz profesjonalne kleje do rzęs posiadające certyfikaty najwyższej jakości. Zabieg przedłużania rzęs jest bardzo starannym i czasochłonnym zabiegiem, często trwającym nawet do 2 godzin w zależności od ilości naturalnych rzęs. Jednakże efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający.

Przedłużone rzęsy to pojedyncze włoski doklejone jedna po drugiej do twoich naturalnych rzęs. Utrzymują się one do 6 do 8 tygodni tyle samo ile trwa cykl życiowy naturalnej rzęsy. Zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy, budowa ich odpowiada budowie naturalnej rzęsie, dlatego są nie do odróżnienia przez niedoświadczonego obserwatora. Przedłużone rzęsy są wodoodporne więc bez obaw można korzystać z sauny lub basenu. Makijaż należy zmywać wodą z żelem do mycia twarzy lub płynem micelarnym. Nie należy używać preparatów zawierających tłuszcze, gdyż reagują one ze stosowanym do przedłużania rzęs klejem co może spowodować odklejanie się rzęs i utratę efektu długich rzęs.

Przy właściwej pielęgnacji efekt pięknych rzęs utrzymuje się od 6 do 8 tygodni, jednakże co 2-4 tygodnie wskazane jest uzupełnienie w celu podtrzymania idealnego efektu przedłużonych i zagęszczonych rzęs.